Dodávky čistých prostorů

Dodávky čistých prostorů

Naše firma má dlouholeté zkušenosti v komplexních dodávkách tzv.: „Čistých prostor“, které jsou prováděny tam, kde zákazník potřebuje zajistit regulovatelnou Čistotu vzduchu. (Čistý prostor – definovaný prostor, ve kterém je koncentrace částic ve vznosu regulována, aby byla splněna požadovaná třída čistoty pro částice ve vznosu) Jedná se zejména o zákazníky v oblasti zdravotnictví, farmaceutického, chemického a potravinářského průmyslu.

Při realizaci těchto náročných prostor garantujeme zákazníkovi bezproblémovou technickou přípravu i vlastní montáž systému. Po dokončení montáže zařízení zprovozníme a zajistíme požadovanou bezchybnou funkci vestavby.

Popis standardní vestavby Čistých prostor systém PULSKLIMA

Dodávky čistých prostorů

Vestavba Čistých Prostor je postavena ze stěnového, podhledového, podlahového a vzduchotechnického systému. Příčky vestavby ČP se skládají z obkladových a stěnových panelů různých tlouštěk a délek dle požadavku na světlost místnosti. Panely jsou vsazeny do spodního profilu, který je zakryt fabionem vytaženým v podlahové nášlapné vrstvě. U podhledu a ve svislých rozích jsou osazeny kovové fabiony. Otvory ve stěnovém systému vyplňují okna či dveře.

Okna jsou v provedení PHARMA vyráběna na míru, dle požadavků investora. Dveře v těsném provedení, otočné nebo posuvné opět dle požadavku investora. Těsný kazetový podhled se skrytým rastrem obsahuje integrovaná svítidla a přívodní prvky VZDUCHOTECHNIKY s HEPA filtry. V případě operačních sálů to jsou laminární pole, které zajišťují přívod vzduchu nad operačními stoly. Do ČP jsou dodávány speciální elektrostaticky vodivé nebo antistatické povlakové podlahy s hladkým protiskluzovým povrchem. Vzduchotechnický systém je projektován a dodáván na míru dle požadovaných parametrů vestavby Čistých Prostor.


Rychlý kontakt

PULSKLIMA, spol. s r.o.
Andělská cesta 609/11
460 01  Liberec 12

Tel.: +420 485 122 109
E-mail: obchod@pulsklima.cz

Naše společnost přijímá faktury v elektronické podobě na e-mailu: faktury@pulsklima.cz


Kvalita
v rytmu Vašich přání


© 2019, PULSKLIMA, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing