Stěnový systém pro čisté prostory

Příčky vestavby ČP se skládají ze stěnových panelů tl. 60, 80, 100, 120 mm nebo obkladových panelů tl. 32mm a délky dle požadavku na světlost místnosti (do výše max. 4200mm). Panely jsou plné, tvořené pláštěm z plechu tl. 0,63 mm a plněné minerální vlnou nebo vytvrzenou PUR pěnou (Systém příček – PULSKLIMA, typ: FCL).

Panely jsou zasazeny do spodního vodícího profilu, který je zakryt fabionem vytaženým v podlahové nášlapné vrstvě. Spodní profil je pomocí ocelových hmoždinek kotvený do podlahy. V ČP se ve svislých rozích a u podhledu a osazují kovové fabiony v barvě podhledů (příček).

Výhodou systému PULSKLIMA, je vysoká variabilita a možnost případné jednoduché demontáže panelů s možností dodatečných montáží nových technologií.

  • Panely lze osadit průchodkami pro osazení rozvodů elektro (zásuvky, vypínače, telefony) Pro trubní rozvody jsou používány duté „instalační“ panely. V případě požadavku na zavěšování technologií na stěny, budou panely vybaveny výztuhami.
  • Okna v provedení PHARMA jsou vyráběna na míru, dle požadavku investora.
  • Dveře v těsném provedení opět dle požadavků investora. Plné či s prosklením, ovládané ručně či automaticky. Pharma prosklení příček i dveří může obsahovat naklápěcí žaluzie ovládané mechanicky, příp. magneticky.

Ukázka systému PULSKLIMA

Stěnový systém pro čisté prostory Stěnový systém pro čisté prostory

Máte zájem o stěnový systém pro čisté prostory? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Rychlý kontakt

Pulsklima spol. s r.o.
Andělská cesta 609/11
460 01  Liberec 12

Tel.: +420 485 122 109
Fax: +420 485 122 159
E-mail:  

Naše společnost přijímá faktury v elektronické podobě na e-mailu:  


Kvalita
v rytmu Vašich přání


© 2019, Pulsklima spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing